نماینده ولی فقیه در سپاه بار دیگر با اتهام‌زنی عده‌ای به غرب‌زدگی، مدعی شد که این افراد می‌خواهند در “اصل ولایت” شریک باشند!

علی سعیدی از جمله نمایندگان ولی فقیه است که همواره سخنان جنجالی اظهار می‌کند، او چندی پیش نیز مدعی شده بود که دوره اصلاح‌طلبان، صدها سال ظهور امام زمان(عج) را به عقب انداخت و اینهاست مشکل بشر که راه را درست تشخیص نمی‌داد و اشتباه رفت و دشمن و جبهه حق را نمی‌شناخت.

‌سعیدی برای چندمین بار طی سال‌های گذشته ادعا کرد که بعضی‌ها در فتنه ۸۸ و غائله ۱۸ تیر ۷۸ می‌خواستند که در اصل ولایت شریک باشند و می‌گفتند ‌در غیر این صورت همه جا را به‌ هم می‌ریزیم چون که پذیرش امام خمینی (ره) برای آنها آسان بود ولی پذیرش جانشین ایشان سخت بود!

وی از کسی نام نمی‌برد و توضیح نمی‌دهد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و اعتراض‌های دانشجویی چه ربطی به “شریک شدن در اصل ولایت” دارد.

سعیدی پیش از این نیز مدعی شده بود که اتفاقات سال ۸۸ دعوای بین دو نفر نیست بلکه جنگ حق و باطل است! او همچنین از سرداران سپاه بعلت عدم موضع‌گیری در برابر اعتراضات مردمی سال ۸۸ انتقاد کرده بود.

سعیدی که از حامیان رییس دولت نهم و دهم بوده است، بدون اشاره به عملکرد مخرب آن رییس دولت با کنایه به روحانی گفت: متاسفانه عده‌ای ‌‌متوجه نیستند ‌که رهبر معظم انقلاب تاکید بر توان داخلی دارند و تکیه بر غرب را ترجیح می‌دهند.

به گزارش تسنیم، علی سعیدی در آئین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان اظهار داشت: در آن دوران که امام خمینی می‌فرمودند «جمهوری اسلامی» ‌بازرگان ‌بر «جمهوری دموکراتیک اسلامی» تاکید می‌کرد که این موضوع سبب شد این افراد از انقلاب فاصله بگیرند.

وی با این ادعا که امروزه نیز متاسفانه عده‌ای چنین محاسباتی را دارند و متوجه نیستند که رهبر معظم انقلاب تاکید بر تکیه بر درون دارند ولی آنان ‌تکیه بر غرب را ترجیح می دهند، افزود: افرادی که از این انقلاب به دنبال سهم بوده‌اند ولی به سهم خود نمی‌توانند برسند، از انقلاب فاصله می‌گیرند در حالی که باید بدانند نمی‌توانند در اعمال ولایت شراکت کنند.

سعیدی توضیح نمی‌دهد که “شراکت در ولایت” به چه معنایی است و چه کسانی، چه سهمی درخواست کرده اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در حالی که برخی می‌خواهند در اعمال ولایت سهیم باشند ولی هیچ شخصیتی نمی‌تواند در عرض رهبری قرار بگیرد، بیان کرد: در سال‌های ۴۲ تا ۵۷ با توجه به شرایطی که بر کشور حاکم بود علاوه بر اینکه شاهد رویش بودیم ریزش را نیز شاهد بودیم، اما رویش‌ها از سهم بیشتری نسبت به ریزش‌ها برخوردار بود.

وی با بیان اینکه غرور، دنیاگرایی، قدرت‌طلبی و فامیل‌گرایی از عوامل ریزش‌ها بود، گفت: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا پایان عمر امام خمینی (ره) رویش‌های زیادی را دیدیم و حتی بازرگان، جبهه ملی و منافقان تا آن زمان همراه با امام خمینی(ره) بودند.

‌سعیدی با بیان اینکه در آن زمان که مواضع رهبری برای آنها شفاف شد، شاهد ریزش‌ها بودیم، عنوان کرد: بعضی‌ها در فتنه ۸۸ و غائله ۱۸ تیر ۷۸ می‌خواستند که در اصل ولایت شریک باشند و می‌گفتند ‌در غیر این صورت همه جا را به‌ هم می‌ریزیم چون که پذیرش امام خمینی (ره) برای آنها آسان بود ولی پذیرش جانشین ایشان سخت بود.

نماینده رهبری در سپاه که از حامیان جدی مهندسی انتخابات است و بر آن تاکید دارد، چندی پیش نیز مدعی شد که پیش از این از مهندسی انتخابات سخن گفته بود که برخی از سیاسیون و چهره‌های روحانی توجه به مصالح انقلاب ندارند و در میدان دشمن بازی می‌کنند.

منبع : انجمن اسلامی معلمان استان ک.ب (گچساران) |اتهام‌زنی چندباره علی سعیدی: در سال ۸۸ عده‌ای می‌خواستند در “اصل ولایت” شریک شوند
برچسب ها : انقلاب ,امام ,سعیدی ,خمینی ,سپاه ,تاکید ,امام خمینی ,برای آنها ,شریک باشند ,انقلاب تاکید ,رهبر معظم ,معظم انقلاب تاکید ,پذیرش جانشین ایشان