احمدی  نژاد: مرا فراماسونر، انجمن حجتیه، ضد ولایت فقیه و جادوگر نامیدند/ امسال  تخریب ها علیه احمدی نژاد غوغا می شود/تلاش می کنند که رقیب شان رد صلاحیت  شود تا خودشان به تنهایی در صحنه بمانند 

وی با اشاره به عملکرد دولت‌های نهم و دهم نیز مدعی شد: در حال حاضر نمی‌خواهم عملکرد و گزارشی ارائه دهم. اما باید یادآور ی کنم که این دولت بیشترین هجمه و فشار را در طول تاریخ تحمل کرده است. یک جریان علیه خط امامت در طول تاریخ و صدر اسلام فعال هستند و همین جریان نیز این هجمه را علیه دولت‌های نهم و دهم ایجادکردند. یعنی دولت‌های نهم و دهم هیچ نقطه سفید و عملکرد مثبتی نداشت؟ تمامی تهمت‌هااز جمله ضد ولایت فقیه بودن،بهایی بودن و غیره را به این دولت زدند. مشکل این جریان‌ها با احمدی‌نژاد نیست، من که کسی نیستم و تنها سرباز کوچک ملتم. این هجمه منظور دیگری دارد.
احمدی نژاد سخنان رهبری درباره دولت‌های نهم و دهم را «بزرگترین افتخار» برای خود دانست و گفت: با نزدیک شدن به انتخابات دوباره هجمه و تهمت‌ها دو چندان می‌شود. انسان هوشمند باید متوجه باشد که دلایل این هجمه‌ها ‌چیست. این جریان‌ها می‌خواهند اصل انقلاب و رهبری را تخریب کنند. متاسفانه برخی از افراد نیز در دام آن‌ها افتاده‌اند.
احمدی‌نژاد بار دیگر مدعی شد: برخی از بالا بودن پرچم انقلاب در این دو دوره ناراحت بودند. در دام دشمن افتادن هیچ افتخاری ندارد در حال حاضر به خاطر مصلحت کشور سکوت می‌کنیم و بنده خود را فدای انقلاب می‌کنم. حواس‌مان باشد که تمامی هجمه‌ها به دولت‌ قبل، زدن اصل انقلاب است. دفاع از دو دولت قبل دفاع از انقلاب است. در طول 8 سال حتی برای ساعتی فاقد برنامه مشخص نبودیم.

منبع : انجمن اسلامی معلمان استان ک.ب (گچساران) |احمدی نژاد: مرا فراماسونر، انجمن حجتیه، ضد ولایت فقیه و جادوگر نامیدند
برچسب ها : انقلاب ,نژاد ,هجمه ,دولت‌های ,دولت ,احمدی ,احمدی نژاد ,ولایت فقیه ,انجمن حجتیه، ,جادوگر نامیدند ,فراماسونر، انجمن ,فراماسونر، انجمن حجتیه،